O firmie

Działalność gospodarcza w zakresie doradztwa podatkowego i usług księgowych istnieje od 1992 roku jako Biuro Rachunkowe Firma Usługowo – Doradcza Kazimierz Zdebski. W 2010 roku zmieniła się forma prawna działalności z osoby fizycznej na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka „Kancelaria Zdebski Sp. z o.o.” Spółka doradztwa podatkowego, wpisaną do rejestru osób prawnych uprawnionych do wykonywania doradztwa podatkowego pod numerem 428. Aktualnym Prezesem Spółki jest Kazimierz Zdebski, który został wpisany do rejestru doradców podatkowych pod numerem 01716.

Wieloletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze osob fizycznych, spółek z o.o. oraz fundacji i stowarzyszeń pozwala na świadczenie uslug na najwyższym poziomie. W chwili obecnej obsługujemy ok 330 podmiotów gospodarczych. Naszym atutem jest doświadczony zespół około dwudziesto osobowy, który rozwija się i poszerza swoją wiedzę oraz kwalifikacje uczęstnicząc w specjalicstycznych szkoleniach i kursach. Są to specjaliści z zakresu: doradca podatkowy, biegły rewident, księgowy, specjalista ds. firmowych, specjalista ds. kadrowo-płacowych.

Priorytetem naszej Kancelarii jest bezpieczeństwo i zaufanie naszych klientów. Gwarantujemy poufność zawodową, fachowość, uczciwość oraz obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną w związku ze świadczonymi usługami. 

W zakresie prowadzenia obsługi księgowej korzystamy z programów CDN OPTIMA firmy Comarch S.A, które odpowiednio aktualizujemy wraz ze zmianami przepisów podatkowych. W związku z rozwojem technologicznym jesteśmy w trakcie wdrażania aplikacji klienckiej pozwalającej na wystawianie faktur sprzedaży przez naszych klientów oraz elektronicznego przesyłania i archiwizowania dokumentów księgowych. Aplikacja kliencka umożliwia szybki dostęp do zawsze aktualnych danych dotyczących podatków do zapłaty, kosztów wypłacanych wynagrodzeń, informacji kadrowych, rozliczeń z kontrahentami itd., w zależności od preferencji i indywidualnych uzgodnień. Szeroki wachlarz dostępnych informacji, dzięki pełnej integracji z programem księgowym biura, zapewnia stały wgląd do danych niemal ze wszystkich obszarów działania za pomocą sieci internet.
Wspieramy merytorycznie naszych klientów podczas wdrażania różnych aplikacji biznesowych, m.in. w procesie wprowadzania aplikacji Microsoft Dynamics.

Biuro rachunkowe Kancelaria Zdebski - zapraszamy do skorzystania z naszych usług.Firma w obiektywie...